Aktualności

27.09.2013 "Milion w portfelu": Inwestycja Tomasza Koraba zyskuje już 50%

24/09/2013/Analizy Online: „Portfel wiceprezesa Eques Investment TFI zarobił w ciągu dwóch miesięcy +11,3%. Stopa zwrotu od debiutu w „ Milionie w portfelu ” w listopadzie zeszłego roku sięgnęła już blisko +50%. Tak dobry wynik w ostatniej edycji to przede wszystkim efekt kilkudziesięcioprocentowych wzrostów notowań wybranych spółek, a także dobrych wyników funduszy Eques Akcji oraz Eques Aktywnej Alokacji.”

13.09.2013 Fundusze zarządzane przez EQUES INVESTMENT TFI S.A. w ofercie Spółki Partnerzy Inwestycyjni Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie subfundusze EQUES SFIO: EQUES Akcji, EQUES Aktywnej Alokacji, EQUES Obligacji i EQUES Pieniężny dołączyły do oferty podmiotu z grupy Domu Maklerskiego BDM S.A. - spółki Partnerzy Inwestycyjni Sp. z o.o.

06.08.2013 Do Zarządu EQUES INVESTMENT TFI SA dołączyła Marta Gajęcka, która objęła funkcję Prezesa Zarządu.

Marta Gajęcka w latach 2007-2010 była Wiceprezesem Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) w Luksemburgu, a także Zastępcą Gubernatora w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD). Z EQUES INVESTMENT TFI SA Marta Gajęcka związana jest od stycznia 2013 r., kiedy to została powołana do składu Rady Nadzorczej Towarzystwa.

06.08.2013 Fundusze zarządzane przez EQUES INVESTMENT TFI, lidera rankingu Dziennika Gazeta Prawna, w nowym produkcie oszczędnościowo-inwestycyjnym Meritum Banku

Pragniemy poinformować o wprowadzeniu do oferty Meritum Banku lokaty połączonej z inwestycją w wyselekcjonowane subfundusze EQUES Aktywnej Alokacji oraz EQUES Akcji, wchodzące w skład funduszu parasolowego EQUES Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty.

31.07.2013 Fundusze zarządzane przez EQUES Investment TFI dostępne na platformie internetowej kolejnego dystrybutora.

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj jednostki uczestnictwa wszystkich subfunduszy EQUES SFIO: EQUES Akcji, EQUES Aktywnej Alokacji, EQUES Obligacji i EQUES Pieniężny można nabywać również na internetowej platformie transakcyjnej naszego nowego dystrybutora – Platinum Fund 24 SA.

17.07.2013 Kolejny sukces Tomasza Koraba w „Milionie w portfelu” - jego portfel jako jedyny na plusie

15/07/2013/Analizy Online: „Milion w portfelu: Tylko jeden portfel na plusie.” Wśród uczestników, którzy gościli w ostatnim tygodniu w programie „Milion w Portfelu” najwięcej powodów do zadowolenia miał Tomasz Korab z Eques Investment TFI, którego portfel zarobił +12,7%. Najbardziej dochodową pozycją okazała się spółka Pelion (+50,3%). Pomimo, iż uczestnik gości w programie od niespełna 9 miesięcy, jego portfel zdołał już zarobić ponad +33%.

12.07.2013 Świetny wynik Tomasza Koraba w „Milionie w portfelu”

Za Analizami Online: „Portfel Tomasza Koraba wiceprezesa Eques Investment TFI zyskał prawie +12,7% podczas kolejnej odsłony „Miliona w portfelu”. Zarządzający rozpoczął swoja przygodę z programem w listopadzie ubiegłego roku, a jego portfel zdołał zyskać w tym czasie już ponad +33,6%.”

11.07.2013 Fundusze zarządzane przez EQUES INVESTMENT TFI w ofercie Alior Banku

Z przyjemnością informujemy, że Alior Bank udostępnił swoim Klientom możliwość korzystania z oferty EQUES Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty. Jednostki uczestnictwa subfunduszy EQUES SFIO: EQUES Akcji, EQUES Aktywnej Alokacji, EQUES Obligacji i EQUES Pieniężny można nabyć we wszystkich ponad 200-tu oddziałach Alior Banku, a także za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. Oferowane w Alior Banku subfundusze EQUES SFIO mogą pochwalić się wysokimi wynikami inwestycyjnymi.