Aktualności

23.01.2013 23/01/2013/ Analizy Online : Milion w portfelu: Bardzo udany debiut Tomasza Koraba w programie

Za nami pierwsza dla Tomasza Koraba edycja programu. Po pierwszej odsłonie w „Milionie w portfelu” wiceprezes Eques Investment TFI zyskał +10,5%. Jak podkreśla uczestnik tak dobry wynik to z jednej strony bardzo udany okres na giełdach oraz dobra selekcja aktywów. Odważnym posunięciem było postawienie na spółki handlu detalicznego wobec kiepskich danych o produkcji, ale wiara w modele biznesowe spółek się opłaciła.

16.01.2013 Przerwa techniczna serwisu STI w dniu 17 stycznia 2013 roku

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 stycznia 2013 roku w godzinach 20:00-24:00, mogą wystąpić przerwy konserwacyjne w działaniu systemu SMS do autoryzacji transakcji w STI (elektroniczny System Transakcyjno-Informacyjny). Za utrudnienia przepraszamy. Zespół EQUES Investment TFI SA

20.12.2012 24 grudnia 2012 roku biuro EQUES Investment TFI SA w Warszawie będzie nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2012 roku biuro EQUES Investment TFI SA w Warszawie będzie nieczynne. Wszystkim naszym Klientom, Partnerom oraz Kontrahentom życzymy radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Zespół EQUES Investment TFI SA

22.11.2012 Milion w portfelu: Tomasz Korab celuje w co najmniej 10% w skali roku

Po raz pierwszy w programie Milion w portfelu swój portfel zaprezentował nowy uczestnik, Tomasz Korab, wiceprezes zarządu Eques Investment TFI.

16.11.2012 Tomasz Korab buduje portfel inwestycyjny w „Milionie w portfelu”

W najbliższy poniedziałek 19 listopada 2012 r., Tomasz Korab, zarządzający funduszami i Wiceprezes Zarządu EQUES Investment TFI SA, po raz pierwszy w studiu TVN CNBC zaprezentuje swój portfel inwestycyjny.

03.08.2012 Fundusze EQUES Investment najlepsze w lipcu

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że subfundusze EQUES Aktywnej Alokacji oraz EQUES Akcji, wchodzące w skład funduszu parasolowego EQUES Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty osiągnęły najlepsze wyniki inwestycyjne w lipcu i według zestawienie Analizy Online zajęły 1. miejsca w swoich kategoriach.

10.05.2012 Plejada Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA zmienia nazwę na Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Miło nam poinformować o zmianie nazwy naszego Towarzystwa. Nasza nowa nazwa to Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Zmiana nazwy zapowiada zmianę profilu Towarzystwa, które w swojej dotychczasowej działalności koncentrowało się na tworzeniu wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych, dedykowanych wąskiemu gronu zamożnych Inwestorów. Fundusze utworzone i zarządzane przez Towarzystwo prowadzą działalność inwestycyjną w dziedzinach zawiązanych z: restrukturyzacją wierzytelności, ekologią, rozwojem infrastruktury krajowej i innymi branżami mniej wrażliwymi na spowolnienie koniunktury gospodarczej.

10.05.2012 Do Eques Investment Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. dołączył Bartosz Tuczyński, który objął stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami

Bartosz Tuczyński jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej, posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 200, jest członkiem Mensa Polska.