Aktualności

Milion w portfelu: Tomasz Korab celuje w co najmniej 10% w skali roku

22.11.2012

Po raz pierwszy w programie Milion w portfelu swój portfel zaprezentował nowy uczestnik, Tomasz Korab, wiceprezes zarządu Eques Investment TFI.

Tomasz Korab buduje portfel inwestycyjny w „Milionie w portfelu”

16.11.2012

W najbliższy poniedziałek 19 listopada 2012 r., Tomasz Korab, zarządzający funduszami i Wiceprezes Zarządu EQUES Investment TFI SA, po raz pierwszy w studiu TVN CNBC zaprezentuje swój portfel inwestycyjny.

Fundusze EQUES Investment najlepsze w lipcu

03.08.2012

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że subfundusze EQUES Aktywnej Alokacji oraz EQUES Akcji, wchodzące w skład funduszu parasolowego EQUES Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty osiągnęły najlepsze wyniki inwestycyjne w lipcu i według zestawienie Analizy Online zajęły 1. miejsca w swoich kategoriach.

Plejada Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA zmienia nazwę na Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

10.05.2012

Miło nam poinformować o zmianie nazwy naszego Towarzystwa. Nasza nowa nazwa to Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Zmiana nazwy zapowiada zmianę profilu Towarzystwa, które w swojej dotychczasowej działalności koncentrowało się na tworzeniu wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych, dedykowanych wąskiemu gronu zamożnych Inwestorów. Fundusze utworzone i zarządzane przez Towarzystwo prowadzą działalność inwestycyjną w dziedzinach zawiązanych z: restrukturyzacją wierzytelności, ekologią, rozwojem infrastruktury krajowej i innymi branżami mniej wrażliwymi na spowolnienie koniunktury gospodarczej.

Do Eques Investment Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. dołączył Bartosz Tuczyński, który objął stanowisko Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami

10.05.2012

Bartosz Tuczyński jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej, posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 200, jest członkiem Mensa Polska.

Do Plejada Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA dołączył Tomasz Korab wraz z zespołem

01.02.2012

Tomasz Korab, wiceprezes zarządu Plejada Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. wraz z zespołem specjalistów, w skład którego wchodzą Katarzyna Strykowska, Piotr Fuliński, Kamil Chylak, będzie prowadził projekt mający na celu rozwój oferty produktowej Towarzystwa, w tym między innymi uruchomienie specjalistycznego funduszu inwestycyjnego otwartego oraz innych innowacyjnych produktów inwestycyjnych o wysokim potencjale wzrostu.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj