Krzysztof Cesarz dołączy do zespołu EQUES Investment TFI SA

27.08.2018

Miło nam poinformować, iż od 3 września Krzysztof Cesarz obejmie stanowisko Dyrektora Zespołu Akcji w EQUES Investment TFI SA. Krzysztof Cesarz posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami inwestującymi zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych.

"Liczymy, że dołączenie Krzysztofa Cesarza dodatkowo wzmocni nasz zespół, szczególnie w obszarze inwestycji na rynkach zagranicznych. W najbliższych kwartałach zamierzamy wzbogacić nasza ofertę funduszy rynkowych, w tym także o rozwiązania koncentrujące się na inwestycjach poza Polską. Już w październiku zaoferujemy naszym Klientom fundusz inwestujący w aktywa globalnie, o bardzo ciekawej strategii inwestycyjnej" – mówi Andrzej Domański, Członek Zarządu EQUES Investment TFI.  

Krzysztof Cesarz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Bankowość. Posiada tytuły: CFA, CAIA oraz licencję doradcy inwestycyjnego nr 319. Od 2008 roku związany był z Ipopema TFI, kolejno na stanowiskach: Analityka, Zarządzającego oraz Dyrektora Zespołu Akcji (Head of Equity).

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj