LOGOWANIE DO STI

BEZPIECZNE LOGOWANIE

  1. Sprawdź czy adres strony wygląda następująco: https://www.psat.pl/eques/
  2. Zweryfikuj czy strona jest zabezpieczona ważnym certyfikatem bezpieczeństwa wystawionym dla ProService Agent Transferowy Sp. z o.o.
  3. Pamiętaj, aby zakończyć użytkowanie serwisu przez użycie opcji “Wyloguj”.


W razie jakichkolwiek podejrzeń czy wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa skontaktuj się z Infolinią EQUES SFIO: 22 338 91 01.

PAMIĘTAJ:

  1. Nigdy nie zostaniesz poproszony przez EQUES Investment TFI SA o podanie kodu jednorazowego podczas logowania do Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego EQUES SFIO. Kody jednorazowe służą wyłącznie do autoryzacji składanych w systemie zleceń (np. zlecenia nabycia/odkupienia/zamiany jednostek uczestnictwa, zmiany danych korespondencyjnych, itp.). Przed potwierdzeniem operacji zlecanej w serwisie Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego EQUES SFIO kodem SMS przeczytaj uważnie treść otrzymanego SMS-a, aby upewnić się, że dotyczy on właściwej operacji, a przed wprowadzeniem kodu po zalogowaniu się do serwisu upewnij się, że adres serwisu to https://www.psat.pl/eques/
  2. Nigdy nie zostaniesz poproszony przez EQUES Investment TFI SA o zainstalowanie dodatkowego oprogramowania do obsługi Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego EQUES SFIO.
  3. Zawsze zwracaj uwagę, czy w pasku adresowym na stronie logowania do Serwisu Transakcyjno-Informacyjnego EQUES SFIO znajduje się protokół bezpieczeństwa SSL widoczny pod zapisem https przed adresem.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj