Komentarze

Tygodniowy komentarz rynkowy 51/2014

Pobierz komentarz
19.01.2014

Czy kinowa premiera filmów o Wall Street jest najlepszym sygnałem do sprzedaży akcji? Oliver Stone, Ben Younger czy Martin Scorsese bez wątpienia znają się na swym fachu, ale "nie można przez cały czas tkwić w Hollywood, w świecie filmowej fikcji" 1) . Inwestując na rynku akcji lepiej skupić się na danych ekonomicznych, analizie fundamentalnej, analizie technicznej, bądź innych metodach analitycznych, jeśli tylko przynoszą nam wymierne korzyści.

Tygodniowy komentarz rynkowy 50/2014

Pobierz komentarz
12.01.2014

Europejskie rynki peryferyjne - siedlisko wszelkiego kryzysu, określane nieco żartobliwie słowem o wymowie zbliżonej do angielskiego miana świni - powstają niczym feniks z popiołów. Początek roku w wykonaniu indeksów giełdowych w tych krajach jest iście imponujący, a inwestorzy, którzy zdecydowali się na zakup notowanych tam akcji, zamiast doświadczać legendarnego "eurogeddonu" mają swoje "eudorado". Co na to "fundamenty" i co to może oznaczać dla posiadaczy akcji nad Wisłą?

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj